اکران ویژه فیلم یتیم خانه ایران با ۵۰ درصد تخفیف

اکران ویژه فیلم یتیم خانه ایران با ۵۰ درصد تخفیف

نویسنده: مدیر سایت - 2017/01/24

فیلم یتیم خانه ایران ساخته کارگردان ارزشی ابوالقاسم طالبی در مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره مردمی فیلم عمار اهواز اکران می گردد.
به گزارش رهیاب نیوز فیلم یتیم خانه ایران ساخته کارگردان ارزشی ابوالقاسم طالبی در مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره مردمی فیلم عمار اهواز در تاریخ ۸ بهمن ماه ساعت ۱۸ در سینما اوکسین اهواز به همت موسسه رسانه بیداری و دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار خوزستان اکران می گردد.
کلیه علاقه مندان برای تهیه بلیط این فیلم با ۵۰ درصد تخفیف می توانند در روزهای جمعه به مصلای نماز جمعه اهواز و یا به یکی از شعب مرکز رسانه بیداری مراجعه نموده :
شعبه یک: اهواز- خیابان خوانساری- بین نادری و کافی
شعبه دو: اهواز- اتوبان آیت الله بهبهانی- جنب حوزه علمیه امام خمینی (ره)
و یا با شماره های ۰۹۳۵۳۹۰۱۶۲۰  و  ۰۶۱۳۲۲۱۱۷۲۵  تماس حاصل نمایند.
هفتمین جشنواره مردمی فیلم عمار در اهواز روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ۶ و ۷ و ۸ بهمن ماه در سینما اوکسین اهواز از ساعت ۱۸ الی ۲۲ با اکران آثار برگزیده عمار برگزار می گردد و حضور برای عموم همشهریان عزیز آزاد است.

 

***

تقدیر پناهیان از فیلم یتیمخانه ایران

به گزارش افکارنیوز، حجت الاسلام علیرضا پناهیان در تازه‌ترین سخنرانی خود در رابطه با فیلم سینمایی «یتیم خانه‌ایران» ساخته ابوالقاسم طالبی، گفت: من از همه دوستان خواهش می‌کنم که فیلم سینمایی«یتیم خانه ایران» را ببنید یکی از دوستان را دیدم که صحبت می‌کرد و می‌گفت، می‌خواستم فیلم ببنیم نمی‌دانستم فیلم «یتیم خانه ایران» را ببینم یا فیلم دیگری را، نظر من این است که فیلم «یتیم خانه ایران» فرا فیلم است؛ به هیچ عنوان فیلمی نیست که بتوان آن را با فیلمهای دیگر مقایسه کرد.

وی ادامه داد: این فیلم به مصابه برداشته شدن پرده غفلت و حجاب از گوشه‌ای از تاریخ است که با هنوز ما با آن درگیر هستیم، این فیلم تاریخی است،ااما آینده ما را به ما نشان می‌دهد؛ من بعید می‌دانم که انسان هوشمندی از دیدن این فیلم غفلت کند، ضمن این که تمام ویژگی‌های بصری خود را حفظ کرده است. جنبه سرگرم کننده هم دارد؛ اما ببنید برای انسانهای محقق و اندیشمندان علوم سیاسی چقدر می‌تواند مفید است برای کسانی که می‌خواهند در عرصه سیاست انسانهای مفیدی شوند. این فیلم از نظر مضامین سیاسی بسیار دقیق تنظیم شده است، ضمن اینکه کارگردان این فیلم بسیار هوشمندان و با تحقیق این داستان را روایت کرده است. من دوست دارم هر ایرانی اینقدر هوشمندانه به داستان نگاه کند، جدا از آن که فیلم یتیم خانه ایرام یک غفلت تاریخی را از بین می‌برد و حافظه این ملت را به جای خود باز می‌گرداند و عبرت بسیار بزرگی در اختیار ما قرار می‌دهد که ما همین عبرت را درک کنیم تا ابد اسیر قدرتهای پوشالی چون انگلستان نخواهیم شد.

پناهیان اظهار کرد: شما نگاه کنید چگونه انگلیسی چطور توانسته یک قحطی را در کشور ما اداره کرده است، یعنی با ۳-۴ نفر آدم و در اختیار داشتن واردات گندم و دارو قحطی را مدیریت کردند که در آن میلیونها نفر کشته شدند وقتی سیاستمداران یک جامعه ضعیف باشند می‌توان این بلایا را به سرش آورد؛ «دین» یک جامعه را قوی می‌کند.