تصاویر یازدهمین یادواره شهدای مسجد حجازی (قسمت اول)

تصاویر یازدهمین یادواره شهدای مسجد حجازی (قسمت اول)

نویسنده: مدیر سایت - 2017/03/16

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا كمتر از شهادت نیست .

عشق به رهبر معظم انقلاب اسلامی در بین بسیجیان سراسر كشور باعث گردیده پس از شنیدن این سخن گهربار از زبان ایشان به تكاپو بیافتند و بیشتر از پیش اقدام به زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا در بین جامعه اسلامی نمایند و با برگزاری مراسمات مختلف و متنوع در تحقق این آرمان مهم تلاش و كوشش نمایند . پایگاه بسیج شهید مطهری (ره) مسجد حجازی نیز از این قاعده مستثنی نیست ، لیكن اعضای پایگاه با شور و اشتیاق فراوان اقدام به برگزاری یادواره شهدا نموده‌اند .

یازدهمین یادواره سرداران و شهدای مسجد حجازی اهواز ، با حضور خانواده های معظم شهدا و دوستداران شهدا و همرزمان شهدا و ایثارگران و جمعی از مسئولین استانی از جمله حضرت آیت الله شفیعی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری ، روز چهارشنبه ۲۵ اسفند ماه ۱۳۹۵ بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار گردید .

در این مراسم حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید حمید حسینی ( از عراق ) ایراد سخنرانی داشتند . در ادامه برادر پاسدار و یادگار روزهای حماسه جناب آقای دکتر حسن باخرد (از مشهد) با خاطرات و بیانات خود مجلس را پربارتر و یاد روزهای حماسه را زنده داشتند ؛ و پس از آن مداح انقلابی و بسیجی حاج ابوذر بیوکافی (از رشت) با صدای گرم و دلنشین خود مجلس را به فیض اكمل رساندند .

لازم به ذکر است که از مدتها قبل از حجت الاسلام والمسلمین احمد پناهیان برای سخنرانی مراسم دعوت شده بود که به علت بروز حادثه و شکستگی دست ایشان و آسیب دیدگی در روز آخر ، امکان حضور برای ایشان محقق نشد و به لطف الهی و با پیگیری هایی که انجام شد ، حجت الاسلام والمسلمین سید حمید حسینی ( از عراق ) قبول زحمت جهت سخنرانی مراسم رو فرمودند .